دانلود پلاگین فتوشاپ Akvis Multi Brush رتوش تصویر

پلاگین فتوشاپ Akvis Multi Brush

پلاگین فتوشاپ Akvis Multi Brush رتوش تصویر

پلاگین فتوشاپ Akvis Multi Brush رتوش تصویر  پلاگینی حرفه ای و کاربردی برای شما که می توانید یک پرتره را ویرایش کنید، یک عکس قدیمی را بازیابی کنید، جزئیات خنده دار را روی یک عکس رنگ کنید یا تصویر را از ابتدا ایجاد کنید. این برنامه دو مجموعه ابزار – براش های استاندارد و هنری ارائه می دهد.

از ویژگی های پلاگین فتوشاپ Akvis Multi Brush دسترسی آسان و کامل به تمام ابزار ها ترمیم تصاویر از جمله گرد و غبار، لکه ها و خراش ها را بدون تاثیر بر بافت پس زمینه، نورپردازی و رنگ ها، حذف می کند. با استفاده از این ابزار فوق العاده که کار براشهای واقعی را تقلید می کند،

پلاگین فتوشاپ Akvis Multi Brush

AKVIS MultiBrush به راحتی عکس های مجدد و افزایش پرتره در ویندوز و مک را آسان می کند. AKVIS MultiBrush با مجموعه ای از ابزارهای شفا و تقویت کننده، ابزارهای شبیه سازی و علامت گذاری، به هنرمندان، عکاسان و کاربران خانگی کمک می کند تا با پرتره، نقاشی های رتوش نقاشی و حذف آیتم های ناخواسته از تصاویر دیجیتال.

MultiBrush نه تنها می تواند برای ویرایش عکس ها، بلکه همچنین برای افزودن جلوه های خلاقانه مختلف و حتی نقاشی استفاده شود. این برنامه شامل برس های هنری – مجموعه ای از ابزار برای افراد خلاق: روغن قلم مو، اسپری هنری، مداد هنری، نشانگر فلت نوک، گچ و دیگران است.

Rate this post
ارسال در :
لینک کوتاه :
دانلود
2305 بازدید