دانلود پریست پریمیر افکت توهم Hallucination Effect

امتیاز 5.00 ( 2 رای )

این پریست پریمیر شامل مجموعه ای از ۸ پیش تنظیم منحصر به فرد است. کاربردش ساده است. می توانید به سرعت ظاهری مدرن و شیک به فیلم خود اضافه کنید. به راحتی لهجه ها، جلوه های شوک و موارد دیگر ایجاد کنید. از این پیش تنظیم ها می توان در کارهای ویرایش روزانه ویدیو استفاده کرد و به راحتی با این ابزار جلوه های جدیدی ایجاد کرد. با دانلود پریست افکت توهم Hallucination Effect در پریمیر همراه گرافیستار باشید.


آموزش نصب پریست در پریمیر

پریست ها فایل های آماده ای هستند که شامل تنظیمات افکت های گوناگون می باشند. یک پریست پریمیر می تواند یک ترنزیشن باشد یا یک افکت تصحیح رنگ. بعد از این که یک پریست را دانلود کردید، در حالی که یک ویدئو را در پریمیر باز کرده‌اید، مراحل زیر را طی کنید تا پریست را در پریمیر نصب کنید:

  • ۱/ اول در پنل Effects روی آیکون ۳ خط که کنار کلمۀ Effects است کلیک کنید.
  • ۲/ بعد گزینۀ Import Presets را انتخاب کنید.
  • ۳/ با انتخاب این گزینه پنجره‌ای باز می‌شود تا فایل پریست که قبلاً دانلود کرده‌اید را انتخاب و باز کنید. بنابراین فایل پریست مد نظر را انتخاب کرده و گزینۀ Open را انتخاب کنید.
  • ۴/ حالا در پنل Effects تمام پریست‌هایی که در آن فایل پریست موجود بودند را می‌بینید.

همانطور که می بینید نصب پریست پریمیر بسیار آسان است. با این حال می توانید جهت مشاهده دقیق تر نحوه نصب ویدئو زیر که از سایت creatorgalaxy تهیه شده است را مشاهده نمائید.


This project Hallucination Effect includes a set of 8 unique presets. It is easy to use. You can quickly add a modern & stylish look to your footage. Easily create accents, shock effects, and more. These presets can be used in daily video editing tasks, easily creating some new effects with this tool.


مطالب پیشنهادی مرتبط:

دانلود پریست پریمیر افکت توهم Hallucination Effect 3

ارسال در :
لینک کوتاه :
دانلود