×

باندل مجموعه موشن گرافیک و انیمیشن سازی

با معرفی مجموعه دوره های باندل شماره یک گرافیستار در خدمت شما همراهان گرانقدر هستیم. در این باندل پکیج های محبوب و مرتبط موشن گرافیک، انیمیشن سازی و تولید محتوا در اینستاگرام را به شکل کامل به همزاه آپدیت ها و هدایا می توانید با تخفیف بسیار ویژه به همراه دوره ی ویژه ی بازاریابی تهیه کنید.

هزینه خرید تکی دوره ها: ۲,۱۱۷,۰۰۰ تومان

قیمت خرید با تخفیف ویژه: ۱,۷۵۸,۰۰۰ هزار تومان

باندل مجموعه موشن گرافیک و انیمیشن سازی 1

مزایای شرکت در این باندل چیست؟

باندل مجموعه موشن گرافیک و انیمیشن سازی 3

صرفه جویی در هزینه و زمان

بجای صرف هزینه ی بالا برای تهیه تکی دوره ها می توانید با یک قیمت بسیار مقرون بصرفه دوره های مورد نیاز خود را یکجا تهیه کنید.

باندل مجموعه موشن گرافیک و انیمیشن سازی 5

یادگیری جامع و تخصصی

در این باندل می توانید به شکل گروهی تمامی مباحث هم خانواده رو از صفر تا استای یاد بگیرید و تخصصی بالاتر از بقیه خواهید داشت.

باندل مجموعه موشن گرافیک و انیمیشن سازی 7

دریافت دوره ی بازاریابی تا درآمد

در این باندل دوره ی بازاریابی با قیمت ۲۵۰ هزار تومان را رایگان در اختیار خواهید داشت تا بتوانید اصول گرفتن پروژه تا درآمد را نیز یاد بگیرید.

باندل مجموعه موشن گرافیک و انیمیشن سازی 9

پشتیبانی و آپدیت ۳ ساله

با تهیه این باندل یک پشتیبانی همه جانیه در هر زمانی از شبانه روز به شکل خصوصی جهت رفع اشکال به همراه ارائه ی آموزش های جدید خواهید داشت.

settings

سطح دوره:

صفر تا استادی

clock

زمان دوره:

۵۹ ساعت

movie-film

کیفیت:

HD – MP4

student

تعداد دانشجو:

۶۰ نفر

folder

حجم باندل:

۱۰ گیابایت

income

بازگشت وجه:

عدم نتیجه

آموزش جامع موشن گرافیک در قالب ۴۰ پروژه حرفه ای + هدیه

متاسفانه اکثر آموزش های ساخت موشن گرافیک یا تخصصی نیستند یا قیمتی چند برابر این دوره را دارند. اگر شما هم از آموزش های پراکنده و غیر تخصصی خسته شده اید و میخواهید یک بار برای همیشه در دوره ای شرکت کنید که شما را تبدیل به یک متخصص تمام عیار افترافکت برای ساخت موشن گرافیک کند، در جای درستی قرار دارید! به شما قول می دهیم بعد از تهیه این آموزش، تمام آموزش های دیگر را پاک کنید چون این دوره، هرچه را که نیاز دارید برای شما آورده است.

یک بار برای همیشه در ساخت موشن گرافیک یک متخصص تمام عیار شوید:

متاسفانه اکثر آموزش های ساخت موشن گرافیک یا تخصصی نیستند یا قیمتی چند برابر این دوره را دارند. اگر شما هم از آموزش های پراکنده و غیر تخصصی خسته شده اید و میخواهید یک بار برای همیشه در دوره ای شرکت کنید که شما را تبدیل به یک متخصص تمام عیار افترافکت برای ساخت موشن گرافیک کند، در جای درستی قرار دارید! به شما قول می دهیم بعد از تهیه این آموزش، تمام آموزش های دیگر را پاک کنید چون این دوره، هرچه را که نیاز دارید برای شما آورده است.

این پکیج آموزش موشن گرافیگ در افترافکت که توسط تیم گرافیستار در قالب ۳ فصل که ۲۲ ساعت آموزش کاربردی تهیه و تنظیم شده که خود سابقه درخشان و بلند مدتی در زمینه آموزش و تدرس گرافیک دارند. همچنین اساتید این دوره سعی کرده‌اند به گونه‌ای این دوره را تنظیم کنند که هم افراد مبتدی از آن استفاده کنند و لذت ببرند و اگر فرد حرفه‌ای این دوره را تهیه کرد، به تواند از آموزش‌های پیشرفته نیز استفاده کند.

فقط در ده روز متخصص ساخت موشن گرافیک شوید:

شاید شما هم تلاش کرده باشید که از منابع رایگان پراکنده برای یادگیری موشن گرافیک استفاده کنید اما واقعیت این است که برای یادگیری افترافکت در سطحی که متخصص شوید نیاز به یک برنامه و دوره جامع دارید که صفر تا صد را به شکلی بسیار کاربردی تدریس کرده باشد. علاوه بر این اگر از متخصصین این حوزه بپرسید قطعا همه آن ها به شما خواهند گفت که هرگز با آموزش های رایگان و دیدن چند ویدیو در اینترنت نمیتوان در این نرم افزار متخصص و وارد بازار کار شد. علاوه بر این باید مدت زمان چند ماه را صرف جمع آوری آموزش و یادگیری مبتدی ترین اصول کنید. در صورتی که با شرکت در این دوره، میتوانید در عرض ۱۰ روز کاملا به نرم افزار و تمام ویژگی های آن مسلط خواهید شد و وارد بازارکار میشوید. انتخاب با شماست، می توانید چند ماه از وقت خود را برای جمع آوری و یادگیری موشن گرافیک هدر دهید یا با دوره آموزشی ما، طی ۱۰ روز به افترافکت برای ساخت موشن گرافیک مسلط شوید و بلافاصله وارد بازار کار شوید.

مباحث آموزش داده شده (بطور خلاصه):

هزینه خرید تکی دوره ها: ۲,۱۱۷,۰۰۰ تومان

قیمت خرید با تخفیف ویژه: ۱,۷۵۸,۰۰۰ هزار تومان

آموزش ساخت انیمیشن دوبعدی به سبک جدید در افترافکت

به نمایش تصاویر متحرک به هر شکلی انیمیشن گفته می شود. انیمیشن ها در دو نوع دو بعدی و سه بعدی وجود دارند و با روش های مختلفی تولید می شوند. امروزه مهم ترین روش تولید انیمیشن استفاده از کامپیوتر و نرم افزارهای تولید انیمیشن مثل ۳D max، Maya و After Effects و … است.

در این مجموعه آموزشی شیوه تولید انیمیشن دو بعدی را با نرم افزار قدرتمند افترافکت به صورت گام به گام با بهره گیری از دو اسکریپت فوق العاده ی Duik و Joysticks n_Sliders که فرایند ساخت انیمیشن را بسیار ساده و حرفه ایی تر کردن را توضیح دادیم. افترافکت یکی از مهم ترین و پرکاربردترین ابزارها در پویانمایی محسوب می شود.

در این دوره تمامی آموزش ها از صفر تا صد با ساده ترین و ابتدایی ترین مفاهیم در افترافکت و انیمیشن سازی شروع می شود و در نهایت به مهارتی می رسید که توانایی تبدیل یک تصویر ثابت به یک انیمیشن دو بعدی جذاب و خلاقانه با جدیدترین متد را بدست می آوردید.

ریگ بندی لذت بخش و متفاوت با نسخه ی جدید اسکریپت Duik

در این بخش اول این دوره ی آموزش ساخت انیمیشن دو بعدی با استفاده از جدیدترین نسخه ی اسکریپت Duik که بسیار کامل تر و حرفه ایی تر از نسخه های قبلش شده، درون محیط افترافکت فرآیند مفصل گذاری بر روی کاراکتر به صورت دستی و حرفه ای اعمال می شود. و با ایجاد کنترلر های ایجاد شده برای اعضای مختلف بدن کاراکتر، آماده سازی لازم را برای انیمیشن و متحرک سازی انجام می دهیم. در این بخش صفر تا صد اسکریپت جدید Duik را که با تغییرات زیادی همراه بوده و امکانات خاص و کاربردی را جهت راحتری فرایند ساخت انیمیشن در خود جای داده را به شکل جامع در قالب پروژه های کاربردی یاد می گیریم.

آموزش قدم به قدم انیمیشن سازی در افتر افکت با اسکریپت Joysticks n_Sliders

در بخش دوم پکیج آموزش ساخت انیمیشن دوبعدی در افترافکت به سراغ اسکریپت Joysticks n_Sliders که بیشتر برای ریگ سر کاراکتر و اجزای صورت آن مورد استفاده قرار می گیرد می رویم. با ایجاد کنترلر های ایجاد شده با اسکریپت جوی استیک برای اعضای مختلف سر کاراکتر، آماده سازی لازم را برای انیمیشن و متحرک سازی را انجام می دهیم.

در این دوره به بررسی تمامی ابزارهای اسکریپت جویستیک و نحوه عملکرد آنها پرداختیم تا در فصل های بعدی که به انجام پروژه و ریگ کردن صورت می پردازیم دیگر هیچ گونه ابهامی در مورد ابزارهای این اسکریپت نداشته باشید. در ادامه به آموزش ریگ بندی و انیمیت حرفه ایی اجزای صورت به ۲ روش که برای موقعیت هایی که سر کاراکتر دارای جزییات کم یا زیادی باشد می پردازیم و در نهایت به نحوه ریگ کردن ماشین و ایجاد حالت سه بعدی برای آن خواهیم پرداخت تا متوجه باشید که اسکریپت جویستیک فقط برای ریگ سر و اجزای صورت نیست بلکه میتونید اشیاء مختلف دیگری را هم ریگ کنید.

مباحث آموزش داده شده (بطور خلاصه):

هزینه خرید تکی دوره ها: ۲,۱۱۷,۰۰۰ تومان

قیمت خرید با تخفیف ویژه: ۱,۷۵۸,۰۰۰ هزار تومان

آموزش پروژه محور تولید محتوای اینستاگرام در مسیر درآمد

چرا الان بهترین زمان برای راه اندازی کسب و کار اینستاگرامی است؟

الان بسیاری از کسب و کار ها با شیوه قدیمی آموزش تولید محتوا اینستاگرام کار می‌کنند و بسیاری از آن ها اصول بازاریابی و جذب کاربران را رعایت نمی‌کنند. طبیعتا شما اگر کسب و کار خود را طبق روش ها و تکنیک های حرفه ای بنا کنید به سرعت حتی از پیج های با سابقه هم سبقت می‌گیرید.

یکی از نگرانی افراد این است که چون رقیب های زیادی وجود دارند، امکان ندارد ما به درآمد بالا برسیم. همانطور که گفتیم بسیاری از این رقبا اصولی فعالیت نمی‌کنند و علاوه بر این، اینستاگرام ۵۰ میلیون کاربر فعال ایرانی دارد، در صورتی که بزرگترین رقیب شما در بهترین حالت چند صد کا فالور دارد. بازهم در این شرایط چند میلیون نفر بازار بدون رقیب برای شما وجود دارد که میتوانید محصولات و خدمات خود را به آن ها عرضه کنید، در واقع آنقدر تعداد ایرانی های اینستاگرام زیاد است که می‌توانید مطمئن باشید مخاطبتان هرگز تمام نمی‌شود!

دلیل اصلی شکست بسیاری از افراد در اینستاگرام چیست؟

همانطور که گفتیم دو مهارت کلیدی راه اندازی کسب و کار اینستاگرامی، آموزش تولید محتوا اینستاگرام و بازاریابی حرفه ‌ای است. این دو مهارت را باید درکنار یکدیگر و به شکل درست بیاموزید وگرنه حتی اگر در یک مهارت بسیار قوی باشید و در مهارت دیگر تخصص کافی نداشته باشید، نمیتوانید به موفقیت فکر کنید، زیرا اگر در تولید محتوا تخصص نداشته باشید هرگز نمی‌توانید کاربران زیادی را جذب کنید و اگر در بازاریابی تخصص نداشته باشید، نمیتوانید پیج خود را بزرگ کنید و از فالورهایتان کسب درآمد کنید.

دلیل دیگر شکست کسب و کار های اینستاگرامی، سرمایه گذاری نکردن روی آموزش های حرفه‌ای است. تقریا تمام آموزش تولید محتوا اینستاگرام ها و دوره های بازار هردو را پوشش نمی دهند و از مدرسانی استفاده می کنند که خود هیچوقت تجربه موفقی نداشتند. برای موفقیت در کسب و کارتان، باید روی آموزش خودتان سرمایه گذاری کنید زیرا هرچقدر تکنیک ها و روش های بیشتری یاد بگیرید، درآمدتان هم بیشتر می‌شود و چند برابر هزینه آموزش به شما بازخواهد گشت.

راه اندازی کسب و کارم را از کجا شروع کنیم؟

به جای اینکه چندین ماه وقتتان را صرف یادگیری پراکنده این مباحث کنید، هرآنچه برای راه اندازی یک کسب و کار اینستاگرامی نیاز دارید را طی یک دوره جامع به شما آموزش می‌دهیم، از از پایه ای ترین مسائل محتوا تا پیچیده ترین تکنیک های گرافیک و فروش. بعد از شرکت در دوره آموزش تولید محتوا اینستاگرام آموزشتان یک الی دو هفته طول خواهد کشید و پس از آن به صورت تضمینی، کسب و کاری راه اندازی خواهید کرد که همان ماه اول به درآمد برسد. فاصله شما تا راه اندازی کسب و کار اینستاگرامی، فقط یک تا دو هفته آموزش است. این دوره در حالت عادی ۳۹۰ هزار تومان به فروش میرسد و یکی از بالاترین نرخ های رضایت و موفقیت شرکت کنندگان را دارد، اما برای مدت محدودی میتوانید فقط با ۱۹۹ هزار تومان کسب و کار اینستاگرامی خود را راه اندازی کنید! اگر الان دست به کار نشوید، بعداها قطعا حسرت خواهید خورد که چرا این فرصت را از دست دادید.

مباحث آموزش داده شده (بطور خلاصه):

هزینه خرید تکی دوره ها: ۲,۱۱۷,۰۰۰ تومان

قیمت خرید با تخفیف ویژه: ۱,۷۵۸,۰۰۰ هزار تومان

آموزش بازاریابی برای گرافیست ها و تدوینگران فریلنسر

در این دوره تمام آنچه که برای تبدیل شدن به یک گرافیست یا تدوینگر پر درآمد نیاز داری را خواهی آموخت. از مباحث روانی تا مباحث بازاریابی و برندسازی. بعد از این دوره می توانی حتی بدون داشتن رزومه قبلی، با معتبر ترین وبسایت ها وارد مذاکره و همکاری شوی.

قیمت تهیه دوره بازاریابی: ۳۹۹ هزار تومان

در این باندل رایگان دریافت کنید

باندل مجموعه موشن گرافیک و انیمیشن سازی 11

تجربیات شیرین یادگیری با گرافیستار....

اگر به فکر یک نتیجه قطعی از یادگیری گرافیک و تدوین هستید گرافیستار آخرین انتخاب شما خواهد بود چون ما به فکر تمام نیاز های شما هستیم و همیشه سعی کردیم هیچ تکنیک و رازی رو از شما پنهان نکنیم و هر آنچه میدانیم رو به شما هم منتقل کنیم…

سوالات متداول درباره این دوره

بله، این دوره از مقدماتی یعنی کار با محیط و ابزارها شروع می شود و نیازی به هیچ پیش
زمینه ای ندارد و ادامه مباحث عملی و حرفه ایی آموزش داده می شود.

  • تدریس روان و حرفه ای
  • آموزش های مهارت محور
  • داشتن آپدیت ۳ ساله
  • قیمت مناسب و پشتیبانی عالی
  • آموزش مخصوص بازاریابی
  • مجموعه ۲۴۰ فایل لایه باز ایرانی

 

این تضمین را به شما دوست عزیز میدهم که پس از تماشا و انجام تمرین می توانید بصورت
پروژه ای و دورکاری در سایت های فریلنسری به کسب درآمد بپردازید و بعد از کسب تجربه
کافی و داشتن نمونه های خوب امکان استخدام در شرکت های خوب را نیز خواهید داشت.

قیمت این دوره با توجه به تمایز خاصش نسبت به دیگر دوره های فتوشاپ بسیار مقرون
بصرفه هست با توجه به اینکه در اکثر مواقع شامل تخفیف ۵۰% می باشد.

  • حتما دموی ویدیویی اول صفحه را که شامل آموزش های دوره هست را مشاده کنید
  • نمونه آموزش های رایگان دوره را ببینید تا با نحوه ی تدریس و مباحث آشنا بشید
  • نمونه کارهای دانشجویان قبلی رو بررسی کنیبد
  • و نظرات کاربران قبلی را مطالعه کنید و بشنوید

اگر تمایل به خرید دانلودی دارید از طریق همین صفحه اقدام کنید (حجم دوره ۵.۵۷ گیگ)

ولی اگه ارسال پستی می خواهید در تلگرام پیام بدید (mymajidyousefi@)

باندل مجموعه موشن گرافیک و انیمیشن سازی 13

قبل از سرمایه گذاری روی دانش خود و شرکت در دوره های آموزشی گرافیستار حتما از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید. همچنین بعد از خرید پشتیبانی ۱۶ ساعته ی ما را در تلگرام و وبسایت خواهید داشت

باندل مجموعه موشن گرافیک و انیمیشن سازی 15

هزینه خرید تکی دوره ها: ۲,۱۱۷,۰۰۰ تومان

قیمت خرید با تخفیف ویژه: ۱,۷۵۸,۰۰۰ هزار تومان

enemad-logo