دانلود پریست پریمیر ترانزیشن زوم Zoom Transitions

Zoom Transitions V.3 یک پریست پریمیر است که با ۱۰ افکت انتقال متحرک خلاقانه، ویدیوهای شما را برجسته و متمایز می کند. انتقال های گنجانده شده از روش لایه تنظیم استفاده می کنند. آنها به سرعت می توانند فریم را با تکمیل انتقال تغییر داده و جبران کنند. استفاده و ویرایش آن بسیار آسان است. می‌توانید از اینها برای ایجاد ارائه‌های شرکتی خیره‌کننده، نمایش اسلایدهای تجاری، تبلیغات، رویدادهای آینده، تریلرها، تیزرها، فیلم‌ها، ویدیوهای فیسبوک و یوتیوب استفاده کنید. با دانلود پریست ترانزیشن زوم Zoom Transitions در پریمیر همراه گرافیستار باشید.


آموزش نصب پریست در پریمیر

پریست ها فایل های آماده ای هستند که شامل تنظیمات افکت های گوناگون می باشند. یک پریست پریمیر می تواند یک ترنزیشن باشد یا یک افکت تصحیح رنگ. بعد از این که یک پریست را دانلود کردید، در حالی که یک ویدئو را در پریمیر باز کرده‌اید، مراحل زیر را طی کنید تا پریست را در پریمیر نصب کنید:

  • ۱/ اول در پنل Effects روی آیکون ۳ خط که کنار کلمۀ Effects است کلیک کنید.
  • ۲/ بعد گزینۀ Import Presets را انتخاب کنید.
  • ۳/ با انتخاب این گزینه پنجره‌ای باز می‌شود تا فایل پریست که قبلاً دانلود کرده‌اید را انتخاب و باز کنید. بنابراین فایل پریست مد نظر را انتخاب کرده و گزینۀ Open را انتخاب کنید.
  • ۴/ حالا در پنل Effects تمام پریست‌هایی که در آن فایل پریست موجود بودند را می‌بینید.

همانطور که می بینید نصب پریست پریمیر بسیار آسان است. با این حال می توانید جهت مشاهده دقیق تر نحوه نصب ویدئو زیر که از سایت creatorgalaxy تهیه شده است را مشاهده نمائید.


Zoom Transitions V.3 is an awesome Premiere Pro preset that will make your videos pop and stand out from the crowd with 10 creatively animated transition effects. The transitions included use the adjustment layer method. They quickly can distort and offset the frame as the transition is completed. It’s so easy to use and edit. You can use these to create your own stunning corporate presentations, business slideshows, promotions, upcoming events, trailers, teasers, films, movies, Facebook and YouTube videos. Impress your audience with these modern, smooth and energetically animated transitions!

ارسال در :
لینک کوتاه :
دانلود