دانلود پلاگین Twixtor Pro تنظیم سرعت در پریمیر و افترافکت

امتیاز 4.00 ( 2 رای )

پلاگین Twixtor Pro برای تنظیم سرعت در پریمیر و افترافکت

Twixtor پلاگینی است که قابلیت تغییر سرعت فیلم را در نرم‌افزارهای افترافکت و پریمیر فراهم می‌کند. این پلاگین پریمیر با ارائه نتایج بصری شگفت‌انگیز، امکان کاهش یا افزایش سرعت تصویر را به صورت هوشمند فراهم می‌کند. Twixtor با استفاده از ردیابی جریان نوری در فیلم‌های ۳۶۰ درجه، با در نظر گرفتن اتصالات سمت چپ و راست و همچنین بالا و پایین ویدیوهای ۳۶۰ درجه، عمل می‌کند. Twixtor دقیق تر است و در زمان عبور اشیا در صحنه، کمترین افت کیفیت را نشان می‌دهد. این به این معنی است که هنگام عبور یا خروج اشیا از فریم، اجسام کمتری از بین می‌روند و تمدید و کشش کمتری را نشان می‌دهند. به منظور به دست آوردن کیفیت بی‌نظیر تصویر، Twixtor از فناوری ردیابی اختصاصی خود استفاده می‌کند که حرکت را برای هر پیکسل به صورت جداگانه محاسبه می‌کند و با استفاده از تاب برداشتن و درون‌یابی فریم‌های دنباله اصلی، فریم‌های جدید و منحصر به فردی را تولید می‌کند.

حتما ببینید: آموزش صفر تا صد پریمیر رایگان

بعضی از ویژگی‌های پلاگین Twixtor عبارتند از:

  1. قابلیت زمانبندی مجدد Keyframable که امکان کنترل کامل بر اساس فریم به فریم را فراهم می‌کند.
  2. گزینه ای برای افزودن یا حذف تاری حرکتی در صورت نیاز.
  3. امکان بهبود خودکار تصاویر تاریک یا تصاویر با لبه های تعریف ضعیف. با استفاده از زمانبندی مجدد، فیلم‌هایی که ردیابی آن‌ها دشوار بود، بهبود قابل توجهی خواهند داشت.
  4. پشتیبانی از مواد علامت گذاری به طوری که Twixtor در یک برش حرکت نمی‌کند.
  5. پردازش هوشمند مواد در هم تنیده.
  6. امکان نقشه برداری مجدد صدا و تصویر با استفاده از ابزارهای بازنگاشت زمانی After Effects، اما با استفاده از Twixtor “زیر هود”.
  7. قابلیت جداسازی پیش زمینه و پس زمینه با استفاده از مات مشخص. در این حالت، Twixtor هر لایه را به طور جداگانه برای ردیابی و بهبود نتایج استفاده می‌کند.
  8. گزینه ای که از کانال آلفا برای ردیابی تصاویر تیره با مات استفاده می‌کند. این ویژگی به ویژه برای مواد سه‌بعدی، ماسک و/یا کلیددار مفید است.
  9. حداکثر ۱۲ نقطه تعریف شده توسط کاربر که می‌تواند به تخمین حرکت Twixtor کمک کند. با استفاده از این نقاط ردیابی، می‌توانید به Twixtor بگویید که یک پیکسل از یک فریم به فریم بعدی چگونه حرکت کند و بردارهای حرکتی Twixtor را هدایت کنید.

دوره پیشنهادی: پکیج آموزش پریمیر از مقدماتی تا پیشرفته

دانلود پلاگین Twixtor Pro تنظیم سرعت در پریمیر و افترافکت 3

ارسال در :
لینک کوتاه :