آموزش جامع تولید محتوای اینستاگرام

با سه نرم افزار غول ادوبی

آموزش تولید محتوای اینستاگرام در مسیر درآمد

هم اکنون اینستاگرام با بیش از ۵۰ میلیون کاربر ایرانی، بهترین فرصت برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی با درآمد بالاست. وجود ۵۰ میلیون کاربر، یعنی اینستاگرام به راحتی میتواند شما را به موفقیت مالی برساند و با روزی یک الی دو ساعت کار، درآمد های میلیونی ایجاد کند. شما به راحتی میتوانید روزانه توجه کاربران بسیار زیادی را جذب کنید و محصول یا خدمات خود را به آن ها بفروشید. احتمالا شما هم مثل بسیاری افراد دیگر به فکر راه اندازی یک کسب و کار اینستاگرامی با درآمد بالا بوده‌اید اما یا هیچوقت شروع نکرده‌اید یا کسب و کار خود را راه اندازی کرده‌اید اما نتیجه لازم را نگرفته‌اید. باید بدانید که اکثر کسب و کار های اینستاگرامی هیچوقت به موفقیت و نتیجه نمی‌رسند ولی همان تعداد کمی که وارد چرخه موفقیت اینستاگرام می‌شوند، روزانه به درآمدشان افزوده می‌شود و اکثر آن ها درآمد خیره کننده ای دارند.

چرا الان بهترین زمان برای راه اندازی کسب و کار اینستاگرامی است؟

الان بسیاری از کسب و کار ها با شیوه قدیمی تولید محتوا کار می‌کنند و بسیاری از آن ها اصول بازاریابی و جذب کاربران را رعایت نمی‌کنند. طبیعتا شما اگر کسب و کار خود را طبق روش ها و تکنیک های حرفه ای بنا کنید به سرعت حتی از پیج های با سابقه هم سبقت می‌گیرید.

یکی از نگرانی افراد این است که چون رقیب های زیادی وجود دارند، امکان ندارد ما به درآمد بالا برسیم. همانطور که گفتیم بسیاری از این رقبا اصولی فعالیت نمی‌کنند و علاوه بر این، اینستاگرام ۵۰ میلیون کاربر فعال ایرانی دارد، در صورتی که بزرگترین رقیب شما در بهترین حالت چند صد کا فالور دارد. بازهم در این شرایط چند میلیون نفر بازار بدون رقیب برای شما وجود دارد که میتوانید محصولات و خدمات خود را به آن ها عرضه کنید، در واقع آنقدر تعداد ایرانی های اینستاگرام زیاد است که می‌توانید مطمئن باشید مخاطبتان هرگز تمام نمی‌شود!

یکی از دلایل دیگر، باز شدن راه های جدید درآمدزایی است که بسیاری از افراد از آن ها خبر ندارند. اگر ویدیوی رایگان ابتدای صفحه را کامل دیده باشید در آن چند ایده معرفی کردیم که بازار بکر و بسیار پردرآمدی دارند. این چند دلیل از مهم ترین دلایلی هستند که باید کسب و کار اینستاگرامی خود را به سرعت شروع کنید، زیرا تضمینی نیست که مزیت های فعلی، چند ماه دیگر هم وجود داشته باشند.

برای موفقیت در اینستاگرام چه باید کرد؟

فروش در اینستاگرام یک چرخه دو مرحله ای ساده به نام چرخه جذب-تبدیل دارد. به طور ساده برای درآمدزایی میلیونی از اینستاگرام، باید هنر جذب و تبدیل را بلد باشید. جذب یعنی رشد دادن پیج و گسترش مخاطبنتان و تبدیل هم یعنی تبدیل فالور ها و بازدیدکنندگان به مشتری های دست به نقد. این چرخه ساده جذب-تبدیل به راحتی میتواند برای شما درآمد های بالای ۵ میلیون تومان به همراه داشته باشد.

برای پیاده کردن این چرخه دو مرحله ای و راه اندازی یک کسب و کار بسیار موفق اینستاگرامی باید دو مهارت زیر را به خوبی بیاموزید:

تولید محتوای اصولی: برای جذب کاربران بهترین روش تولید محتوا است. با تولید محتوای اصولی، میتوانید به سرعت مخاطبنتان را جذب و افزایش دهید، اعتماد آن ها را به دست آورید و با آن ها روابط ارزشمندی شکل دهید.

بازاریابی و فروش حرفه ای: بعد از جذب مخاطبانتان، نوبت به تبدیل آن ها به خریدار است. شما برای تبدیل آن ها، باید مهارت بازاریابی و فروش را در سطح مناسبی بیاموزید اما در نظر داشته باشید این مهارت، بسیار برای شما پولساز است و به سرعت میتوانید درآمد خود را افزایش دهید.

دلیل اصلی شکست بسیاری از افراد در اینستاگرام چیست؟

همانطور که گفتیم دو مهارت کلیدی راه اندازی کسب و کار اینستاگرامی، تولید محتوای اصولی و بازاریابی حرفه ‌ای است. این دو مهارت را باید درکنار یکدیگر و به شکل درست بیاموزید وگرنه حتی اگر در یک مهارت بسیار قوی باشید و در مهارت دیگر تخصص کافی نداشته باشید، نمیتوانید به موفقیت فکر کنید، زیرا اگر در تولید محتوا تخصص نداشته باشید هرگز نمی‌توانید کاربران زیادی را جذب کنید و اگر در بازاریابی تخصص نداشته باشید، نمیتوانید پیج خود را بزرگ کنید و از فالورهایتان کسب درآمد کنید.

دلیل دیگر شکست کسب و کار های اینستاگرامی، سرمایه گذاری نکردن روی آموزش های حرفه‌ای است. تقریا تمام آموزش ها و دوره های بازار هردو را پوشش نمی دهند و از مدرسانی استفاده می کنند که خود هیچوقت تجربه موفقی نداشتند. برای موفقیت در کسب و کارتان، باید روی آموزش خودتان سرمایه گذاری کنید زیرا هرچقدر تکنیک ها و روش های بیشتری یاد بگیرید، درآمدتان هم بیشتر می‌شود و چند برابر هزینه آموزش به شما بازخواهد گشت.

راه اندازی کسب و کارم را از کجا شروع کنیم؟

به جای اینکه چندین ماه وقتتان را صرف یادگیری پراکنده این مباحث کنید، هرآنچه برای راه اندازی یک کسب و کار اینستاگرامی نیاز دارید را طی یک دوره جامع به شما آموزش می‌دهیم، از از پایه ای ترین مسائل محتوا تا پیچیده ترین تکنیک های گرافیک و فروش. بعد از شرکت در این دوره، آموزشتان یک الی دو هفته طول خواهد کشید و پس از آن به صورت تضمینی، کسب و کاری راه اندازی خواهید کرد که همان ماه اول به درآمد برسد. فاصله شما تا راه اندازی کسب و کار اینستاگرامی، فقط یک تا دو هفته آموزش است. این دوره در حالت عادی ۳۹۰ هزار تومان به فروش میرسد و یکی از بالاترین نرخ های رضایت و موفقیت شرکت کنندگان را دارد، اما برای مدت محدودی میتوانید فقط با ۱۹۹ هزار تومان کسب و کار اینستاگرامی خود را راه اندازی کنید! اگر الان دست به کار نشوید، بعداها قطعا حسرت خواهید خورد که چرا این فرصت را از دست دادید.

این یک خرید بدون ریسک است

این دوره ۳۰ روز ضمانت بازگشت وجه دارد، یعنی اگر به هر دلیلی از آموزش راضی نبودید و نتیجه لازم را نگرفتید، میتوانید پول خود را پس بگیرید. در واقع این یک خرید کاملا بدون ریسک است، زیرا با گارانتی ۳۰ روزه، درواقع این دوره برای شما ۳۰ روز رایگان است! وقت را تلف نکنید و از این تخفیف محدود استفاده کنید تا یک بار برای همیشه کسب و کار اینستاگرامی خودتان را بسازید و آن را همان ماه اول به درآمد برسانید. از طریق دکمه زیر در دوره شرکت کنید تا بلافاصله بعد از خرید، لینک های دانلود برای شما ارسال شوند.

آموزش ویدیویی تولید محتوای اینستاگرام

به شما قول می‌دهیم این دوره بهترین سرمایه‌گذاری عمرتان خواهد بود:

همه ما شرایط نامناسب اقتصادی کشور رامی‌دانیم. در شرایط فعلی ایران، کسب و کارهایی که با سرمایه اولیه بسیار کم بتوانیم راه‌اندازی کنیم انگشت شمار هستند. اکنون بهترین زمان شروع کسب و کار اینستاگرامی است. اگر امروز شروع نکنید، چند ماه بعد هم مثل همین الان روزانه زمان زیادی را در اینستاگرام تلف می‌کنید بدون اینکه از آن درآمدی داشته باشید ولی اگر الان دست به کار شوید، ماه بعد فقط با یک تا دو ساعت کار، صاحب کسب و کار خودتان هستید و به درآمد رسیده اید‌.

شما چه بخواهید و چه نخواهید روزانه مدتی از وقتتان را در اینستاگرام صرف می‌گذارنید، پس منطقی است که همان وقت را به جای گشتن در اکسپلور، صرف ساختن کسب و کارتان کنید و یک جریان درآمدی عالی برای خود ایجاد کنید.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

  • اگر همیشه قصد داشتید کسب و کارتان را در اینستاگرام شروع کنید اما هیچوقت آن را عملی نکرده‌اید،
  • اگر کسب و کار اینستاگرامی تان را شروع کرده‌اید اما در آن به موفقیت نرسیدید،
  • اگر نمیدانید که چگونه باید تعداد فالور را افزایش دهید و پیجتان را رشد دهید
  • اگر نمی‌دانید که چگونه بدون سرمایه اولیه ماهیانه از اینستاکرام کسب درآمد کنید
  • اگر در بازاریابی و فروش در اینستاگرام تخصص ندارید

این دوره برای شما ساخته شده است.

دوره جامع راه اندازی کسب و کار اینترنتی گرافیستار یکی از پرفروش ترین دوره های آموزش اینستاگرام در ایران است که بالاترین نرخ موفقیت دانشجویان را دارد. با توجه به ضمانت ۳۰ روزه خرید این دوره بدون ریسک است اما اگر هنوزهم کمی تردید دارید، میتوانید با وارد کردن ایمیل و شماره تلفنتان، جلسه اول این دوره را رایگان دریافت کنید تا کیفیت ان را با دوره های بی کیفیت مقایسه کنید. لینک دانلود بلافاصله برای شما ارسال می‌شود.

ارزان تر از سایرین

این دوره نسبت به سایر رقبای موجود قیمت بسیار ارزان تر و به صرفه تری دارد و می توانید آن را با ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت بخرید

اصولی و مبتنی بر علم

این دوره بر اساس اصول و روش های علمی در رابطه با شبکه های اجتماعی تهیه شده و روش های کاملا علمی و صحیح را به شما آموزش خواهد داد

کاملا پروژه محور

این دوره کاملا پروژه محور است و شما تمام مباحث را در طی پروژه های کاملا عملی یاد خواهید گرفت و این برای شما یک امتیاز مثبت خواهد بود.

enemad-logo