دانلود سریال روزی روزگاری مریخ [نسخه کامل] در لوین فیلم

دانلود سریال روزی روزگاری مریخ

دانلود سریال روزی روزگاری مریخ [نسخه کامل] در لوین فیلم

سری Rozi Rogori Mars محصول ایران است. که در سال ۱۴۰۱ از شبکه خانگی پخش شد. ژانر این سریال (فانتزی، خانوادگی و کمدی) می باشد. پیمان قاسم خانی و محسن چگینی کارگردانی و پیمان قاسم خانی نویسندگی سریال روزی روگری مریخ و بازیگرانی چون سام درخشانی، ویشکا آسایش، امیر نوروزی، بهادر مالکی، امیر کاظمی، امیرمهدی جوهله، فلامک جنیدی، عبدالله روا، مهراب الناظم خنا را بر عهده داشتند. حبیبی، لیلی رشیدی، نگار فروزنده، فرناز رهنما، ناهید مسلمی، رامین ناصر نصیر، بهروز درهی فرد، نوشین تبریزی، پیمان فاطمی، کاظم نوربخش، سپاس رضایی، اصغر حیدری، مهیار پوربابایی، فرشید ناصری، نی، رشیدی‌پو، حمد شریفی شکی بای و… ایفای نقش کرده اند.

دانلود سریال روزی روزگاری مریخ: روی زمین، ناصر، یک جنایتکار کوچک بدبخت، می خواهد بزرگترین قمار زندگی خود را انجام دهد. او باید از دشمنان خود پنهان شود. در مریخ، لونا، بانوی زمین-مریخی، غرق در مشکلات در کار و زندگی، منتظر بسته ای مرموز است که باید از زمین به او برسد.

تجربه ساخت سریال طنز قاسم هانی

قاسم خانی البته در نمایش خانگی با سریال هیولا شروع کرد. او که در یک سریال موفق در کنار مهران مدیری بود، پس از چند سال وقفه داستان سریال هیولا را با مدیری نوشت و این تجربه را با مدیری در دراکولا تکرار کرد. نویسنده فیلم های مطرحی چون مارمولک و مکس پس از تجربه کارگردانی در سینما، گامی جدید برای ساخت سریالی برای سینمای خانگی برداشت، اما سریال خوب، بد، جلف در آخرین لحظه با کارگردانی قطعی شد. محسن چگینی در کنار قاسم خانی که به نظر می رسد ریسک ساخت سریال را به جان خریده است و به عنوان کارگردان این کار را برای خودش خیلی سخت می دانست و به همین دلیل این تجربه را به سریال بعدی موکول کرد.

ارسال در :
لینک کوتاه :