دانلود پریست پریمیر تقسیم تصویر New Split Screen

New Split Screen Presets 4K یک پریست پریمیر با کاربری آسان و شگفت انگیز است. این بسته شامل ۱ تا ۱۱ صفحه نمایش تقسیم می شود. این بسیار ساده است، فقط کافیست از پیش تعیین شده را به ویدیوی ۴K خود بکشید و یک قاب ویدیویی شفاف اضافه کنید. ایده آل برای ورزش، انگیزه، تبلیغات، کلیپ ها، یوتیوب، وبلاگ ها، یا ویدیوهای دیگر. فایل راهنما گنجانده شده است. با دانلود پریست تقسیم تصویر New Split Screen در پریمیر همراه گرافیستار باشید.


آموزش نصب پریست در پریمیر

پریست ها فایل های آماده ای هستند که شامل تنظیمات افکت های گوناگون می باشند. یک پریست پریمیر می تواند یک ترنزیشن باشد یا یک افکت تصحیح رنگ. بعد از این که یک پریست را دانلود کردید، در حالی که یک ویدئو را در پریمیر باز کرده‌اید، مراحل زیر را طی کنید تا پریست را در پریمیر نصب کنید:

  • ۱/ اول در پنل Effects روی آیکون ۳ خط که کنار کلمۀ Effects است کلیک کنید.
  • ۲/ بعد گزینۀ Import Presets را انتخاب کنید.
  • ۳/ با انتخاب این گزینه پنجره‌ای باز می‌شود تا فایل پریست که قبلاً دانلود کرده‌اید را انتخاب و باز کنید. بنابراین فایل پریست مد نظر را انتخاب کرده و گزینۀ Open را انتخاب کنید.
  • ۴/ حالا در پنل Effects تمام پریست‌هایی که در آن فایل پریست موجود بودند را می‌بینید.

همانطور که می بینید نصب پریست پریمیر بسیار آسان است. با این حال می توانید جهت مشاهده دقیق تر نحوه نصب ویدئو زیر که از سایت creatorgalaxy تهیه شده است را مشاهده نمائید.


ارسال در :
لینک کوتاه :
دانلود