کسب درآمد میلیونی در اینستاگرام با یادگیری فتوشاپ

امتیاز 3.00 ( 1 رای )

چگونه با یادگیری فتوشاپ و راه اندازی یک پیج اینستاگرام، درآمد میلیونی داشته باشیم؟

فقط کافی است اکسپلور اینستاگرام را باز کنید. با انبوهی از پیج های مختلف مواجه می شوید که در زمینه های مختلفی مثل سرگرمی، اخبار، ورزشی یا جوک فعالیت می‌کنند و فالوور های زیادی دارند. کمی بیشتر دقت می‌کنید و می‌بینید که همه این پیج ها چند تبلیغ را در لا به لای پست ها و استوری هایشان قرار داده اند. با یک حساب سرانگشتی می‌فهمید که این پیج ها اکثرا بالای ده میلیون تومان درآمد از تبلیفات دارند و مابقی روز را حسرت می‌خورید که چرا شما این درآمد را ندارید. آموزش رایگان فتوشاپ

آموزش تولید محتوا در اینستاگرام  در ۳ گانه ی ادوبی

همین الان ۶۰ دقیقه از محتوای پکیج مقدماتی تا پیشرفته فتوشاپ را رایگان دانلود کن

از کجا شروع کنیم؟

  • ابتدا باید حوزه مورد علاقه خود را انتخاب کنید.
  • ممکن است به آشپزی علاقه داشته باشید،
  • ممکن است به فوتبال علاقه داشته باشید،
  • ممکن است به جوک و توییت علاقه داشته باشید،
  • ممکن است به روانشناسی علاقه داشته باشید و یا هر حوزه دیگری.

بعد از انتخاب حوزه، باید شروع به ایده برداری از پیج های خارجی و ایرانی کنید. لیستی از پیج های همکار تهیه کنید و برای مدتی آن هارا زیر نظر داشته باشید تا نحوه پست گذاشتن و تولید محتوای آن ها دستتان بیاید. پس از مدتی نوع محتوای کاربر پسند در حوزه کاریتان را پیدا خواهید کرد و با دید بهتری تولید محتوا خواهید کرد. علاوه بر این موضوع، خلاق باشید و در بررسی هایتان چیزهایی را مشخص کنید که همکارانتان به آن نپرداخته اند تا مزیت رقابتی برای خود ایجاد کنید.

کم کم دست به کار شوید:

بعد از انتخاب حوزه و برسی پیج های الگو، باید دست به کار شوید و از مهارت آموزش فتوشاپ برای طراحی قالبی زیبا و جذاب برای پیج استفاده کنید تا مخاطبان را میخکوب کنید. پس از طراحی، باید تصویر و متون را به شکلی زیبا در کنار هم قرار دهید تا محتوا برای مخاطبینتان جذاب شود و به آن علاقه پیدا کنند.

خودتان را منظم کنید. روزانه سر ساعت مشخصی پست بگذارید و این کار را به مدت چند ماه انجام دهید. انتظار موفقیت یک شبه نداشته باشید و اگر حوزهرا طبق علائق خود انتخاب رده باشید خسته نخواهید شد و برای مدت طولانی تری می توانید این مسیر را ادامه دهید و احتمال موفقیت شما و درآمد میلیونی با فتوشاپ بسیار بالاتر خواهد رفت.

تاثیر گزار ترین نوع محتوا، ترکیب محتوای متنی و بصری است. به طور مثال اگر پیج اخبار فوتبالی راه اندازی کرده اید و بتوانید اخبار را به شکل زیباو شیک مصورکنید، قسمت زیادی از مسیر را طی کرده اید.

آیا حتما باید فتوشاپ بلد باشیم؟

سوالی که همیشه از ما پرسیده می‌شود همین است. عموما افراد می‌پرسند که آیا حتما باید فتوشاپ را یادگرفت و با اپلیکشین های گوشی نمی‌توان این کار هارا انجام داد؟

پاسخ خیر است. اگر پنج سال پیش شروع می‌کردید با همان اپ های گوشی می‌توانستید موفق شوید اما امروزه این کار بسیار بسیار دشوار شده است و اگر دانش راحی با فتوشاپ را بلد باشید به سرعت پیشرفت خواهید کرد. اگر فتوشاپ بلد باشید به راحتی پیجی خواهید ساخت که به سرعت توجه مخاطب را جلب کند و او را به دنبال کردن ترغیب کند. مثلا خودتان تصور کنید دو پیج برای فکت های جالب وجود دارند، اولی از هیچ طراحی گرافیکی بهره نبرده است اما دومی یک قالب بسیار حرفه ای و در حد پیج های مطرح انگلیسی دارد. کدام را دنبال می‌کنید؟ پس به مخاطب هم حق دهید پیجی را دنبال کند که برایش چشم‌نواز باشد.

ولی یادگیری فتوشاپ ممکن است چند ماه طول بکشد!

حتما این جمله را زیاد شنیده اید، از لحاظی هم درست است البته اگر مسیر درست را انتخاب نکنید!

اگر یک مدرس با سابقه طبق یک برنامه منظم به شما آموزش دهد یادگیری و درآمد میلیونی با فتوشاپ برای شما حدود یک هفته زمان خواهد برد اما اگر مسیر را اشتباه انتخاب کنید، یادگیری فتوشاپ می‌تواند چند ماه طول بکشد. اگر قصد دارید طی یک هفته به یک متخصص فتوشاپ تبدیل شوید تا بتوانید این کسب و کار پرسود را شروع کنید، می توانید در پکیج آموزش فتوشاپ گرافیستار شرکت کنید. پس از گذراندن این دوره می‌توانید پیج هایی با استاندارد جهانی بسازید و علاوه بر این می‌توانید یک درآمد جانبی برای خود ایجاد کنید. متخصصین فتوشاپ اکثرا درآمد های میلیونی دارند و بازار کار بسیار خوبی برای این افراد وجود دارد.

درآمد زایی با فتوشاپ به کمک تولید محتوای اینستاگرام

و اما یک خبر خوب! در کنار دوره فتوشاپ یک دوره جانبی دریافت خواهید کرد که درباره گرفتن پروژه بدون نیاز به سایت های فریلنسری است. این دوره به تنهایی به قیمت ۲۴۹ هزار تومان به فروش می‌رسد اما برای شرکت کنندگان دوره فتوشاپ، رایگان است. با شرکت در این دوره پازل درآمد شما تکمیل میشود.

۳/۵ - (۱ امتیاز)
ارسال در :
لینک کوتاه :