سریال پوست شیر شهاب حسینی [بزودی] در لوین فیلم

سریال پوست شیر

سریال پوست شیر

پوست شیر ​​سریالی جنایی درام اجتماعی به کارگردانی جمشید محمودی و تهیه کنندگی نوید محمودی در شبکه نمایش خانگی فیلم نت محصول سال ۱۴۰۱ است. نوید و جمشید محمودی پس از ساخت دو سریال «دلدار» و «سایه بان» برای شبکه دو سیما در اولین سریال خود در شبکه نمایش خانگی، تولید درام جنایی «پوست شیر» را در یکی از محله های تهران آغاز کردند. پست شیر ​​دومین حضور شهاب حسینی بعد از سریال پرطرفدار و خاطره انگیز شهرزاد است. همچنین این سریال دومین حضور هادی حجازی فر در شبکه نمایش خانگی است. هادی حجازی فر و شهاب حسینی برای اولین بار در این سریال مقابل هم بازی می کنند. با دانلود سریال پوست شیر با لوین فیلم همراه باشید:

https://lovinfilm.ir/دانلود-سریال-پوست-شیر/

شهاب حسینی در سریال پوست شیر

شهاب حسینی بعد از مدت ها و دوری چند ساله از شبکه نمایش خانگی باز قرار است که با سریال پوست شیر به این عرصه بازگردد اخرین حضور شهاب حسینی در شبکه نمایش خانگی به سریال شهرزاد باز می گردد که توانست در آن سالها موفقیت های بیشماری را به دست آورد کمتر کسی می باشد که نقش قباد شهاب حسینی در سریال شهرزاد را دوست نداشته باشد، چرا که حسینی توانست با بازی بینظیر خود و گرفتن تیپ در نقش خود تماشاگر را با اکت های متفاوت خود به وجد آورد.

حسینی با بازی در پوست شیر چهارمین تجربه حضور خود در شبکه نمایش خانگی در قالب سریال را تجربه خواهد کرد. در کنار شهاب حسینی نیز هادی حجازی فر در کنار او قرار است به ایفای نقش بپردازد که حجازی فر هم قرار است که سومین حضور خود را با سریال ایرانی پوست شیر در شبکه نمایش خانگی تجربه نماید اما بر خلاف حسینی و حجازی فر که در این سریال حضور دارند

ارسال در :
لینک کوتاه :