آیا صاحبین کسب و کارها باید موشن گرافیک را یاد بگیرند؟

آیا صاحبین کسب و کارها باید موشن گرافیک را یاد بگیرند؟ 10

آیا صاحبین کسب و کار های اینترنتی و استارت آپ ها لازم است موشن گرافیک را یاد بگیرند؟

ساخت موشن گرافیک در کسب و کارها به راحتی می تواند آنها را از حالت بی روح و ساده به یک کسب و کار برند و جذاب برای کاربر تبدیل کند. در این میان استفاده از آموزش موشن گرافیک برای کسب و کارهای نوین مثل کسب و کار های اینترنتی و استارت آپ ها بسیار مفید و ضروری است. اگر شما یک مدیر کسب و کار اینترنتی باشید قطعا به ساخت موشن گرافیک برای کسب و کارتان فکر کرده اید اما شاید با دیدن هزینه ساخت آن پشیمان شده باشید و استفاده از آن را به زمان دیگری موکول کرده اید. سوال اصلی که این مقاله به آن پاسخ می دهد این است که آیا به عنوان یک صاحب استارت آپ یا کسب و کار اینترنتی لازم است ساخت موشن گرافیک را بیاموزید؟

اگر یک مدیر یک کسب و کار اینترنتی و وبمستر هستید یا استارت آپی را اداره می کنید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

همین الان ۶۰ دقیقه از محتوای پکیج پروژه محور موشن گرافیک را رایگان دانلود کن

موشن گرافیک چگونه می تواند به شما کمک کند؟

قبل از اینکه به این سوال پاسخ دهیم بیایید کمی درباره کاربرد های موشن گرافیک در کسب و کارها و تاثیر آن شما صحبت کنیم. موشن گرافیک امروزه یکی از اصلی ترین ارکان بازاریابی ویدیویی است و تقریبا تمام کسب و کار های برند در حال استفاده از موشن گرافیک در بازاریابی ویدیویی هستند. شما نیز میتوانید از موشن گرافیک در بازاریابی ویدیویی استفاده کنید و برند خود را جذاب تر، گیراتر و حرفه ای تر نشان دهید. از موشن گرافیک می توانید در بازاریابی شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام یا سرویس های اشتراک ویدیو مثل آپارات و یوتیوب استفاده کنید.

آیا صاحبین کسب و کارها باید موشن گرافیک را یاد بگیرند؟ 12

استفاده دیگر موشن گرافیک ساخت لوگو موشن است، حتما شما نیز در ابتدای برخی ویدیو ها دیده اید که لوگوی برند به شکل جذابی به شما نمایش داده می شود و در واقع حکم تیتراژ ویدیو را دارد. شما نیز به طور مثال اگر میخواهید یک کلیپ آموزشی در وبسایت خود قرار دهید برای جذابیت آن می توانید یک لوگو موشن جذاب بسازید تا هم ویدیو از حالت ساده و آماتور خارج شود و هم برند شما در ذهن کاربر ماندگار تر شود.

استفاده بعدی از موشن گرافیک در کسب و کارها در ساخت ویدیو های صفحه محصول است، جالب است بدانید استفاده از ویدیو در صفحه محصول بسیار در افزایش نرخ تبدیل کاربران موثر است. بهترین ویدیو ها برای صفحه محصول موشن گرافیک است زیرا می توانید طی چند ثانیه نقاط قوت محصول خود را به کاربر تفهیم کنید و او را به خرید ترغیب کنید، علاوه بر این استفاده از موشن گرافیک در صفحه محصول باعث می شود مخاطب بیشتر و جدی تر به پیشنهاد خرید شما توجه کند و همین موضوع شانس خرید او را بسیار افزایش می دهد.

استفاده دیگر موشن گرافیک ساخت اینفوگرافیک است. اینفوگرافیک ها با نشان دادن آمار به شکلی جذاب اثرگذاری بالایی روی مخاطب دارند و اغلب توانایی وایرال شدن در شبکه های اجتماعی دارند.

موشن گرافیک کاربرد های بسیاری برای کسب و کار شما دارد که ما در این مقاله فقط به ذکر چهار مورد اکتفا کردیم.

یادگیری موشن گرافیک در کسب و کارها

آیا لازم است موشن گرافیک را بیاموزید؟

برای پاسخ به این سوال باید نوع کسب و کار خود را مشخص کنید. با یک تقریب کلی یا کسب و کار شما یا به درآمد پایدار و مناسب رسیده است یا هنوز در مراحل آغازین هستید و نوپا محسوب می شوید.

اگر کسب و کار شما به درآمد پایدار کافی رسیده است و زمان زیادی را برای مدیریت کارکنان خود صرف می کنید یا کسب و کار اینترنتی شغل دوم شماست و زمان کافی برای رسیدگی به آن ندارید و می توانید چند میلیون تومان در ماه برای ساخت موشن گرافیک کنار بگذارید، یادگیری موشن گرافیک در کسب و کارها به شما توصیه نمی شود و بهتر است از فری لنسر های ساخت موشن گرافیک استفاده کنید. نکته بسیار مهم این است که برای انتخاب فری لنسر موشن گرافیک زمان و وسواس کافی به خرج دهید تا خروجی کار همانی باشد که انتظار دارید.

آیا صاحبین کسب و کارها باید موشن گرافیک را یاد بگیرند؟ 15

اگر کسب و کار شما نوپاست و نمی توانید ماهیانه چند میلیون برای ساخت موشن گرافیک کنار بگذارید، یادگیری موشن گرافیک بسیار به شما توصیه می شود. با استفاده از موشن گرافیک برند خود را در حد برند های بزرگ نشان می دهید و همین موضوع باعث می شود کاربران بیشتری به شما اعتماد کنند و بیشتر دیده خواهید شد. علاوه بر این به راحتی میتوانید خود را از رقبا متمایز کنید و با اجرای ایده های جذابتان در قالب موشن گرافیک، کاربران بیشتری جذب محصولات و خدمات شما می شوند. استفاده از موشن گرافیک یک فرصت بسیار بزرگ است که به هیچ وجه نباید آن را از دست بدهید.

مسیر شغلی تبدیل شدن به یک موشن گرافیست حرفه ای

از کجا موشن گرافیک را بیاموزیم؟

یادگیری موشن گرافیک اگر از راه درست انجام شود طی چند روز تمام می شود ولی اگر از روش های غیر اصولی استفاده کنید ممکن است تا چند ماه نیز طول بکشد و در نهایت خسته و بی انگیزه شوید. بهترین روش برای یادگیری موشن گرافیک خرید پکیج های غیرحضوری است زیرا برای شما که صاحب کسب و کار هستید شرکت در کلاس های حضوری ممکن است بسیار دشوار و وقت گیر باشد و هزینه زیادی نیز متحمل خواهید شد.

اگر عزم خود را برای یادگیری و ساخت موشن گرافیک جمع کرده اید و میخواهید به کمک آن روح تازه ای در کسب و کارتان بدمید می توانید از دوره موشن گرافیک ما استفاده کنید. با شرکت در این دوره طی ده روز به ساخت موشن گرافیک مسلط می شوید و می توانید حتی سنگین ترین ایده های خود را اجرایی کنید، علاوه بر این می توانید برای سایر کسب و کار های اینترنتی و استارت آپ ها موشن گرافیک بسازید و درآمد جانبی بسیار خوبی برای خود ایجاد کنید.

آیا صاحبین کسب و کارها باید موشن گرافیک را یاد بگیرند؟ 17

ارسال در :
لینک کوتاه :