چگونه در اینستاگرام محتوای تاثیرگذار تولید کنیم؟

تولید محتوا در اینستاگرام

آنچه خواهید خواند:

شبکه های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام تاثیر بسیار زیادی در بازاریابی خدمات و محصولات یک کسب و کار دارد و به نوعی می توان آن را به عنوان یک بخش جدای ناشدنی در نظر گرفت! یکی از سوالات بسیار کلیشه که همواره مدیران کسب و کار ها با آن ها دست و پنجه نرم می کنند این است که “چگونه در اینستاگرام محتوای تاثیرگذار تولید کنیم؟” تا بتوانیم اثر پذیری بیشتری را از مخاطبان خودمان دریافت کنیم! ما در این مقاله از گرافیستار قصد داریم به معرفی و بررسی چند مورد از مهم ترین راه های آموزش تولید محتوا در اینستاگرام بپردازیم و شما را با آن ها آشنا کنیم.

همین الان ۷۰ دقیقه از محتوای پکیج تولید محتوا در اینستاگرام را رایگان دانلود کن

کمی در مورد فعالیت در شبکه های اجتماعی بیشتر بدانیم!

فعالیت در شبکه های اجتماعی یکی از مهم ترین راه های افزایش و حفظ مخاطبان است! بسیاری از کسب و کار ها و بسیاری از افراد عادی در اینستاگرام در حال تولید محتوای ویدئویی منحصر به فردی هستند تا بتوانند از این طریق مخاطبان بیشتری را به دست آورند.

امروزه اینستاگرام به یکی از شبکه های اجتماعی بسیار پربازده تبدیل شده است و بسیاری از کسب و کار ها و برند ها برای آن که بتوانند فعالیت کاری خودشان را گسترش دهند به این شبکه اجتماعی روی آورده اند اما همانند سایر موارد دیگر، شما برای آن که بتوانید بهترین بازدهی را از صفحه خود دریافت کنید باید راه تولید محتوا برای اینستاگرام را به خوبی فرا بگیرید!

این که چطور می توان در اینستاگرام تولید محتوا کرد و از آن طریق تاثیر بسیار زیادی از مخاطبان دریافت کرد، دقیقا موضوعی است که در این قسمت قصد معرفی و بررسی آن را داریم! لطفا با مقاله “آموزش تولید محتوا در اینستاگرام” با ما همراه باشید.

چرا تولید محتوا برای اینستاگرام بسیار اهمیت دارد؟

همان طور که اشاره نمودیم، اینستاگرام امروزه به یکی از شبکه های اجتماعی بسیار محبوب و مردمی ای تبدیل شده است که اکثر افراد در طول روز، وقت بسیار زیادی را صرف تماشای محتوای ویدئویی و متنی درون اینستاگرام می کنند. شما به عنوان یک کاربر چه مدت از طول روز را صرف کار با اینستاگرام می کنید؟

بی شک افراد بسیار زیادی همانند شما وجود دارند که در طول روز در حال مشاهده و گشت و گذار در این شبکه محبوب هستند اما آن چیزی که ارزشمند بوده، این است که شما بتوانید با استفاده از محتوای مناسب کاربران هدف خودتان را پیدا کنید و از آن ها بخواهید تا صفحه شما را دنبال کنند و به نوعی طرفدار شما باشند.

کاربر همیشه به دنبال محتواست! هر چه میزان محتوای صفحه شما باارزش تر و جذاب تر باشد، قطعا تعداد دنبال کننده های شما نیز رو به روز گسترش می یابد.

اما این که چگونه بتوانیم صفحه اینستاگرامی خودمان را تولید کنیم و درون آن محتوا ایجاد کنیم دقیقا سوال بسیاری از شما ها است که در ادامه به معرفی و بررسی روش های موجود در تولید محتوا در اینستاگرام خواهیم پرداخت.

تولید محتوا برای اینستاگرام

چگونه در اینستاگرام محتوای تاثیرگذار تولید کنیم؟

اما به راستی چطور می توان در اینستاگرام محتوای تاثیر گذار و مطلوبی را برای مشتریان در نظر گرفت؟ کمی صبور باشید چراکه در ادامه قصد داریم به معرفی و بررسی این موضوع بپردازیم وشما را با انواع روش های تولید محتوا در اینستاگرام آشنا کنیم! این که شما از کدام روش بتوانید استفاده کنید به شدت به نوع خدمات و یا محصولات شما بستگی دارد!

روش های تولید محتوا در اینستاگرام چگونه است؟

برای آن که بتوانید در صفحه خود محتوای متنی بسیار جذابی را خلق کنید شما نیازمند بررسی و مطلع بودن از برخی روش های و تکنیک های روز هستید! که در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی و بررسی روش های تولید محتوا برای اینستاگرام بپردازیم و شما را با این روش ها آشنا کنیم.

تجربه ارزشمند و بسیار سودمندی را برای مخاطبان خودتان فراهم کنید.

بسیاری از کاربران در اینستاگرام به دنبال کسب تجارب هستند! شما سعی کنید برای تولید محتوای اینستاگرام خودتان حتما تجارب شخصی خودتان را به صورت محتوای تصویری و متنی و در قابل یک عکس بسیار زیبا به مخاطبان خودتان ارائه دهید! در صورتی که محتوای شما تاثیر گذار باشد، قطعا می توانید نتیجه بسیار ایده آلی را دریافت کنید.

پیشنهاد ما به شما عزیزان برای تولید محتوا برای اینستاگرام این است که ابتدا سعی کنید صفحه های اینستاگرامی حوزه کاری خودتان را مشخص کنید و به بررسی آن ها بپردازید! توجه کنید شما در مرحله اول باید کاری کنید که کاربران به سمت محتوای شما و تصاویر آن خیره شوند.

مخاطبان خودتان را به خوبی بشناسید تا بتوانید بر اساس نیاز آن ها تولید محتوا کنید.

شناخت مخاطب و درک ذهنیت و محدوده سنی آن ها می تواند تاثیر بسیار زیادی در رشد برند و کسب و کار شما داشته باشد. قطعا شما برای تولید محتوا در اینستاگرام باید قشر خاصی از افراد جامعه را در نظر بگیرید! اگر زمینه کاری شما آموزش فتوشاپ یا آموزش افتر افکت است، شما نباید انتظار داشته باشید که محتوای شما برای تمامی افراد جامعه به خصوص افراد میانسال مناسب باشد!

پس ما در گرافیستار به شما در تولید محتوا برای اینستاگرام توصیه می کنیم حتما در ابتدا نیاز مخاطبان خودتان را بررسی کنید و محتوای منتشر شده خودتان را بنا به نوع افراد و دسته های آن ها طبقه بندی کنید.

تولید محتوا اینستاگرام

محتوای خلاقانه و جذابی را برای کاربران تهیه کنید.

خلاقیت و جذابیت حرف اول را در اینستاگرام می زند! برای آن که بتوانید محتوای جذابی را برای کاربران خودتان فراهم کنید در ابتدا باید ذوق و خلاقیت هنری داشته باشید. سعی کنید از برنامه شخصی خودتان و بدون تقلید از سایر افراد و برند ها به تولید محتوا در اینستاگرام بپردازید.

احساسات کاربران خودتان را درگیر کنید!

یکی از اصلی ترین راز هایی که در در سوال ” چگونه در اینستاگرام محتوای تاثیرگذار تولید کنیم؟” می توانیم به آن پاسخ دهیم، این است که شما با تولید محتوا سعی کنید احساسات مخاطب خودتان را برانگیخته کنید! یعنی چی؟ یعنی محتوای شما به گونه ای باشد که مخاطب، از شما حس بسیار مثبتی را دریافت کند.

نظر مخاطبان خودتان را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید!

هر از مدتی پستی را در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کنید و از مخاطبان خودتان بخواهید تا آن ها به شما پیشنهاد موضوع دهند! در واقع این طور می توانید در زمان کمبود ایده و خلاقیت، ایده های بسیار جالبی از سوی طرفداران و فالوور های خودتان به دست آورید.

همچنین می توانید حس با ارزش بودن را نیز به مخاطبان خودتان هدیه دهید و آن ها را در روند رو به رشدی قرار دهید. این روش علاوه بر این که خلاقیت صفحه شما را افزایش می دهد، می تواند ایده های بسیار نابی را در اختیار شما قرار دهد که قطعا این ایده ها می تواند ساخته یک ذهن فعال و ماجراجو باشد و کمک بسیار زیادی به پیج شما بکند.

داستان سرایی را فراموش نکنید!

یکی از بهترین روش ها برای تولید محتوا در اینستاگرام، بی شک داستان سرایی است! توسط داستان سرایی شما می توانید برای همیشه خودتان را در ذهن مخاطبان قرار دهید. برای آن که بتوانید محصولات و یا خدمات خودتان را به فروش برسانید، حتما از خاصیت داستان سرایی استفاده کنید.

چگونه در اینستاگرام محتوای تاثیرگذار تولید کنیم؟ 11

محتوا را بر اساس فرهنگ و آداب و رسوم کشور خودتان منتشر کنید.

همیشه آداب و رسوم را به عنوان یک اولویت اصلی در تولید محتوای صفحه اینستاگرامی خود در نظر داشته باشید چراکه رد صورت توهین به مقدسات و یا ارائه رفتار های نژادگونه پرستی، شما و کسب و کارتان به شدت دچار آسیب خواهد شد و حتی مکن است طرفداران بسیار زیادی را از دست دهید.

همواره سعی کنید محتوایی حقیقی، جامع و کامل برای مخاطبان خودتان منتشر کنید چراکه در این صورت اثرپذیری مطلب و محتوای شما به حد بسیار بالایی افزایش خواهد یافت.

همیشه پر انرژی و شاداب باشید

بررسی این موضوع تاثیر بسیار زیادی در درگیر کردن مخاطب شما دارد! همیشه سعی کنید به صورت کاملا پر انرژی و با روحیه ای شاداب جلوی دوربین قرار بگیرد چراکه در این صورت می توانید محتوای ارزشمند تری را به مخاطبان خودتان هدیه دهید و همچنین تاثیرپذیری آن نیز بیشتر خواهد شد.

پاسخ طرفداران خودتان را در کامنت ها و دایرکت ها بدهید.

در صورتی که خدمات و یا محصولاتی را در صفحه اینستاگرامی خود به فروش می رسانید حتما متوجه نظرات سایر افرادی که از خدمات شما استفاده کرده اند، بهره مند شوید! در این صورت می توانید تجربه مناسبی را به سایر افرادی که قصد خرید از شما را دارند، بدهید.

جمع بندی مقاله نولید محتوای تاثیرگذار در اینستاگرام

به پایان این مقاله رسیدیم! شما در این قسمت به خوبی توانستید روش های تولید محتوا در اینستاگرام را به خوبی آموزش ببنید و با روش های تاثیرگذاری محتوا بر مخاطب آشنا شوید! تنها کافی است مراحل و دستور العمل های زیر را در صفحه اینستاگرامی خود اعمال کنید و منتظر نتایج بسیار جذاب و ایده آلی باشید.

اگر از خودتان سوال کنید که چطور می توانید محتوای تاثیرگذاری را برای صفحه اینستاگرامی خود تولید کنید، چه جوابی برای آن دارید؟ برای ما کامنت کنید.

چگونه در اینستاگرام محتوای تاثیرگذار تولید کنیم؟ 13

ارسال در :
لینک کوتاه :