دانلود پریست پریمیر ترانزیشن فلش بک Flashback Effects

پریست پریمیر جلوه های فلش بک و انتقال شامل ۱۲ انتقال و ۵ افکت است. استفاده از Transition ها بسیار آسان است، به سادگی افکت مورد نظر را روی یک لایه تنظیم بکشید و رها کنید و رندر را بزنید. افکت ها باید روی لایه های تنظیم اعمال شوند. می توانید از آنها برای بهبود ظاهر و احساس ارائه ها، نمایش های اسلاید، تبلیغات و ویدیوهای رویداد خود استفاده کنید. مخاطبان خود را با این بسته از پیش تنظیم شده پریمیر پرو پرانرژی و پر اکشن تحت تاثیر قرار دهید. در ۴K و HD موجود است. با دانلود پریست ترانزیشن فلش بک Flashback Effects در پریمیر همراه گرافیستار باشید.


آموزش نصب پریست در پریمیر

پریست ها فایل های آماده ای هستند که شامل تنظیمات افکت های گوناگون می باشند. یک پریست پریمیر می تواند یک ترنزیشن باشد یا یک افکت تصحیح رنگ. بعد از این که یک پریست را دانلود کردید، در حالی که یک ویدئو را در پریمیر باز کرده‌اید، مراحل زیر را طی کنید تا پریست را در پریمیر نصب کنید:

  • ۱/ اول در پنل Effects روی آیکون ۳ خط که کنار کلمۀ Effects است کلیک کنید.
  • ۲/ بعد گزینۀ Import Presets را انتخاب کنید.
  • ۳/ با انتخاب این گزینه پنجره‌ای باز می‌شود تا فایل پریست که قبلاً دانلود کرده‌اید را انتخاب و باز کنید. بنابراین فایل پریست مد نظر را انتخاب کرده و گزینۀ Open را انتخاب کنید.
  • ۴/ حالا در پنل Effects تمام پریست‌هایی که در آن فایل پریست موجود بودند را می‌بینید.

همانطور که می بینید نصب پریست پریمیر بسیار آسان است. با این حال می توانید جهت مشاهده دقیق تر نحوه نصب ویدئو زیر که از سایت creatorgalaxy تهیه شده است را مشاهده نمائید.


ارسال در :
لینک کوتاه :
دانلود