درآمد شگفت انگیز طراحی بنر های تبلیغاتی در فتوشاپ

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

طراحی بنر های تبلیغاتی در فتوشاپ

درآمد شگفت انگیز از فتوشاپ: طراحی بنر های تبلیغاتی

این داستان آشنای همه ما است: در هر نقطه ای از شهر به بالا نگاه کنید چند بیلبورد تبلیغاتی می بینید و احتمالا بی تفاوت از کنار آن ها عبور کنید. اینستاگرام یا تلگرام را باز می کنید و می بینید که برند های معروف تبلیغات زیادی انجام داده اند و بنر های ان هارا با بی تفاوتی رد می کنید. قبل از پخش برنامه تلویزیونی بنر های ثابتی به نمایش گذاشته می شود اما به آن ها توجهی نمی کنید. وبسایت های خبری را باز می کنید و با انبوهی از آگهی های تبلیغاتی مواجه می شوید.

به عنوان فردی که با فتوشاپ سر و کار دارد باید به تک تک این ها دقت کنید زیرا طراحی بنر های تبلیغاتی در آموزش رایگان فتوشاپ یکی از پولساز ترین شاخه های کار با فتوشاپ است. در این مقاله به بررسی این حوزه بسیار جذاب و پر پول می پردازیم و شمارا بیشتر با صنعت تبلیغات آشنا می کنیم. با گرافیستار همراه باشید.

همین الان ۶۰ دقیقه از محتوای پکیج مقدماتی تا پیشرفته فتوشاپ را رایگان دانلود کن

درآمد این حوزه چقدر است؟

درآمد طراحی بنر های تبلیغاتی در فتوشاپ بسته به مکان پخش تبلیغ و برند سفارش دهنده متفاوت است. بیلبورد های سطح شهر بسته به مکان آن دستمزدی از حدود چند میلیون تومان تا حتی ۵۰ میلیون تومان برای بیلبورد های اتوبان های تهران متغیر است. بنر های تلویزیونی هم دستمزدی بین ۲ تا ۵ میلیون تومانی دارند. بنر های اینترنتی مثل اینستاگرام یا وبسایت ها از حدود ۵۰۰ هزار تومان شروع و تا ۵ میلیون تومان متغییر هستند.

اکثر این شرکت ها ماهیانه چند بنر تبلیغاتی نیاز دارند یعنی اگر کار خود را به درستی انجام دهید و شرکت از کیفیت طرح شما رضایت داشته باشد می توانید درآمدی بسیار عالی داشته باشید.

این تبلیغ ها چگونه سفارش داده می شوند؟

تبلیغات بنری به دو صورت عمده سفارش داده می شوند: کانون های تبلیغاتی و سفارشات مستقیم:

۱-کانون های تبلیغاتی: کانون های تبلیغاتی در واقع دفاتری هستند که کار دریافت پروژه، کارهای قرارداد و بودجه را انجام می دهند و دارای تیم کاملی شامل تبلیغ نویس، عکاس، گرافیست و.. هستند. بسیاری از این شرکت های تبلیغاتی به گرافیست های مسلط به فتوشاپ خلاقی نیاز دارند که کیفیت کار بالایی داشته باشند. اغلب اوقات این شرکت ها به صورت پروژه ای و دور کاری به فتوشاپ کار ها پروژه می دهند.

۲-سفارشات مستقیم: به دلیل هزینه بالای دفاتر تبلیغاتی، گاهی شرکت ها به طور مستقیم وارد همکاری با گرافیست می شوند و نیازات خود را برای وی شرح می دهند و گرافیست هم سعی می کند با توجه به نیاز آن ها، طرح را تکمیل کند. در این روش تمام دستمزد به گرافیست تعلق می گیرد اما نبود عواملی مثل تبلیغ نویس کار را برای طراح دشوار می کند.

درآمد شگفت انگیز طراحی بنر های تبلیغاتی در فتوشاپ 7

چه ویژگی هایی برای این شغل مورد نیاز است؟

بسیاری از افرادی که فتوشاپ بلدند هرگز فرصت کار کردن به عنوان طراحی بنر های تبلیغاتی در فتوشاپ را پیدا نمی کنند زیرا کیفیت کاری پایینی دارند. کیفیت کاری و توانایی فنی عامل بسیار مهمی است که در این حوزه باید با آموزش های مداوم و حرفه ای کسب کنید. توانایی فنی شما باید به حدی باشد که هرچه در ذهن کارفرما بود را به بهترین شکل پیاده کنید.

مهارت دیگر آشنایی با تبلیغات است. کتاب های زیادی در این عرصه وجود دارند و اتفاقا بسیاری از آن ها هم به زبان فارسی ترجمه شده اند. خواندن آن هارا در دستور کار قرار دهید تا بتوانید با دانش تبلیغاتتان کارفرمایان را تحت تاثیر قرار دهید.

به شکل روزانه بنر ها و تبلیغات با کیفیت جهانی را ببینید تا الهام بگیرید. هرگز از ایده ای کپی برداری نکنید زیرا به لطف اینترنت به سرعت کپی کاری شما لو می رود و بین کارفرماها و شرکت های تبلیغاتی بدنام خواهید شد. در زمینه تبلیغات جشنواره ها و جایزه های زیادی وجود دارد که باید  آن هارا دنبال کنید.

مهارت اصلی دیگر توانایی مذاکره، بازاریابی و گرفتن پروژه است. این مهارتی است که اگر داشته باشید برای شما حکم برگ برنده را دارد. شما باید از مذاکره اولیه تا بستن قرارداد و بودجه بندی را بلد باشید تا بتوانید پروژه های معتبر دریافت کنید. پروژه های تبلیغاتی به ندرت در وبسایت هایی مثل پونیشا قرارداده می شوند پس فکر استفاده از سایت های فریلنسری و یاد نگرفتن این مهارت را از سرتان بیرون کنید.

آیا فتوشاپ سیستم قوی می‌خواهد؟ (سیستم مورد نیاز)

چگونه وارد این صنعت شویم؟

برای ورود به صنعت جذاب طراحی بنر های تبلیغاتی باید پکیج آموزش فتوشاپ را تخصصی بیاموزید. مهم نیست که الان چقدر مهارت دارید، باید آن را فراموش کنید و از صفر تا صد را نزد یکی از اساتید درجه یک کشور بیاموزید. اگر تونایی پرداخت هزینه میلیونی کلاس های حضوری را ندارید یا در شهرستان ها زندگی می کنید می توانید از بسته تخصصی ما برای یادگیری فتوشاپ استفاده کنید. با هزینه ای بسیار ناچیز فتوشاپ را از بهترین استید کشور در منزلتان یاد بگیرید و فقط طی یک هفته از صفر به بالاترین سطح فتوشاپ برسید و از پس هر پروژه ای بر بیایید.

درآمد شگفت انگیز طراحی بنر های تبلیغاتی در فتوشاپ 9

ارسال در :
لینک کوتاه :