زمان پخش سریال مترجم در لوین فیلم

زمان پخش سریال مترجم در لوین فیلم

سریال مترجم به انگلیسی یک مجموعه تلویزیونی به کارگردانی بهرام توکلی و تهیه کنندگی سعید ملکان محصول سال ۱۴۰۰ ایران است که در فضایی بیوگرافی و با سبکی جدید روایت می شود. فیلمنامه سریال پخش خانگی این مترجم را بهرام توکلی نوشته است. بازیگران آن ترکیبی از نقش های سینمایی و تلویزیونی از جمله امیر جدیدی و سایر بازیگران این سریال هستند. برای تماشای آنلاین و دانلود سریال مترجم بهرام توکلی و خواندن حواشی این سریال بیوگرافی و اجتماعی ایرانی با لوین فیلم همراه باشید.

موضوع و داستان سریال مترجم

به گفته وی، ژانر جدیدترین اثر بهرام توکلی سابقه خاصی دارد. محور اصلی داستان «سریال مترجم» زندگی مترجم جوانی را روایت می کند که مسیرهای جدیدی را در کارش کشف می کند، گذر از این جاده های پر پیچ و خم او را به کشف یک راز خانوادگی سوق می دهد که بر زندگی او و آینده خانواده اش سایه افکنده است. سایه ای که می تواند آرامش یک شهر را تهدید کند!

زمان پخش سریال مترجم

متاسفانه هنوز هیچ خبر موثقی در مورد تاریخ انتشار سریال منتشر نشده است. تا به اینجا می‌دانیم که سریال در مرحله پیش تولید قرار دارد و فیلمبرداری آن از نیمه تابستان ۱۴۰۰ آغاز می‌شود. امیدواریم هرچه زودتر نام بازیگران و تاریخ انتشار این اثر نیز اعلام شود تا بدانیم برای تماشا و دانلود سریال مترجم بهرام توکلی چه اندازه باید صبر کنیم.

حواشی سریال مترجم

سریال «مترجم» اولین سریال خانگی بهرام توکلی است که از اواسط تابستان سال جاری (۱۴۰۰) آغاز می شود و به زودی بازیگران و عوامل این سریال معرفی خواهند شد.
سریال مترجم اولین همکاری بهرام توکلی به‌عنوان کارگردان و سعید ملکان به‌عنوان تهیه‌کننده برای ساخت سریال نمایش خانگی است، هرچند که پیش از این در سریال نهنگ آبی به شکل دیگری با یکدیگر همکاری داشتند، با این تفاوت که توکلی نویسنده سریال است. نمایش خانگی نهنگ آبی بود.

https://motionkade.ir/story-translator-series/

Rate this post
ارسال در :
لینک کوتاه :