پروژه آماده افتر افکت موکاپ انیمیشن برندینگ

مدل‌های برندسازی یک پروژه آماده افتر افکت است که می‌توانید از آن برای نمایش برند یا هویت سازمانی خود به مشتری استفاده کنید. این قالب شامل ۴ صحنه به همراه دفترچه یادداشت، تی شرت، لیوان و کارت ویزیت می باشد. استفاده از آن بسیار آسان است، به سادگی در رسانه جدید خود بکشید و رها کنید، رنگ ها را سفارشی کنید و رندر را بزنید. مخاطبان خود را با این قالب برجسته AE شگفت زده کنید. بدون نیاز به پلاگین. با دانلود پروژه آماده موکاپ انیمیشن برندینگ Branding Mockups افتر افکتهمراه گرافیستار باشید.


نحوه ی استفاده از پروژه آماده:

هنگام کار با برنامه‌ای مانند افتر افکت ممکن است ساعت‌های زمان صرف کنید تا در یک صحنه افکت ایجاد کنید. پروژه‌ آماده افترافکت به شما کمک می‌کند تا به راحتی تغییرات گسترده ای در این برنامه ایجاد کنید. این یک روش عالی است که باعث می‌شود شما در وقت خود صرفه جویی کنید و چندین پروژه را به صورت همزمان پیش ببرید. در ادامه قصد داریم به آموزش استفاده از پروژه افتر افکت نیز بپردازیم.

  • مرحله ۱: پروژه را باز کنید و فایلهایی را که میخواهید اضافه کنید وارد کنید
  • مرحله ۲: مکان هایی را که می خواهید تغییرات ایجاد کنید تعیین کنید
  • مرحله ۳: فایل مورد نظر خود را جایگزین کنید
  • مرحله ۴: بخش هایی نظیر متن هارو تغییر دهید
  • هنگامی که شما تمامی تغییرات جهت سفارشی سازی و منحصر به فرد کردن پروژه انجام دادید حال کار نهایی شما آمادس و می تونید نحوه ی خروجی از افتر افکت رو ازش داشته باشید.

ارسال در :
لینک کوتاه :