دانلود پک ۱۰ پروژه آماده پریمیر اسلایدشو ۲۰۲۱

امتیاز 4.33 ( 3 رای )

پروژه آماده پریمیر اسلایدشو

در اینجا ۱۰ تا از بهترین مجموعه پروژه های آماده اسلایدشو در پریمیر گردآوری کردیم تا بتونید با استفاده و شخصی سازی از آنها، نمونه کارهای عالی رو در زمان کوتاه ارائه کنید و تصاویر خود را در قالب های نمایش زیبایی به یاد ماندی کنید. 

۰۱- دانلود پروژه آماده پریمیر اسلایدشو جوهری Fantastic Ink Slideshow

پروژه آماده پریمیر اسلایدشو جوهری مناسب جهت نمایش تصاویر به صورت اسلاید فوق العاده از یک نمای ارگانیک با انتقال جوهر صاف است. از این پروژه می توان جهت معرفی ویدیوهای تجاری یا چشم نواز استفاده کنید. فقط کافیست تصاویر یا فیلم های خود را جایگزین کنید، لوگوی خود را اضافه کنید و خطوط متن را تغییر دهید. این پروژه دارای ۱۴ محل برای قرارگیری عکس/فیلم، ۹ عنوان و ۱ لوگو است. برای استفاده از این پروژه هیچ پلاگینی نیاز نیست و در نرم افزار پریمیر ۲۰۱۷.۱ به بالا قابل اجراست.

۰۲- پروژه اسلایدشو پریمیر عاشقانه Romantic Slideshow

پروژه پریمیر جهت نمایش تصاویر در یک اسلایدشو عاشقانه، با یک الگوی بصری جذاب با قاب عکس زیبا است. این پروژه شامل ۲۰ محل جایگذاری تصویر یا فیلم است. از این پروژه می توانید برای نمایش مناسبت های خاص، لحظه های عاشقانه، خاطرات، عروسی ها، سالگردها، دوستان و عکس های خانوادگی استفاده کنید. مخاطبان خود را با این پروژه پریمیر جادویی و با شکوه جذاب متحیر کنید. رزولوشن ۱۹۲۰X1080 HD می باشد و بدون پلاگین قایل استفده می باشد.

۰۳- پروژه آماده پریمیر اسلایدشو نگاتیو History Documentary Opener

دانلود پروزه پریمیر نگاتیو با حالت داینامیک جذاب جهت ساخت انواع مستند می باشد. استفاده از آن بسیار آسان است و هم با تصاویر و هم فیلم ها به خوبی کار می کند. نسخه اول بلند (۱:۰۱ دقیقه) – شامل ۲۰ لایه متن قابل ویرایش و ۲۰ متغیر در تصویر است. نسخه کوتاه دوم (۰:۳۱ دقیقه) – شامل ۱۰ لایه متن قابل ویرایش و ۱۰ متغیر در تصویر است. مخاطبان خود را با این پروژه قدرتمند تحت تأثیر قرار دهید. این پروژه بدون نیاز به پلاگین در پریمیر ۲۰۱۷ به بالا قابل استفاده است.

۰۴- دانلود رایگان پروژه اسلایدشو فشن در پریمیر Fashion Media Slideshow

پروژه اسلایشو فشن یک الگوی منحصر به فرد و پویا برای پریمیر است. از آن برای فیلم های مد خود یا یک نمایشگر مد روز استفاده کنید. این الگو شامل ۳۰ لایه متن قابل ویرایش و ۱۶ محل تصویر می باشد. این پروژه یک روش عالی برای نشان دادن عکس های پرتفوی، ورزشی و مد، مقدمه ای برای ارائه ها، نمایش اسلایدها، تبلیغات و فیلم های رویدادها می باشد. استفاده و اماده سازی این پروژه آسان می باشد و در رزولوشن ۴K در دسترس است.

۰۵- پروژه پریمیر اسلایدشو عروسی Romantic Wedding Slideshow

پروژه پریمیر اسلایدشو عروسی با طراحی زیبا و رمانتیک است. این پروژه شامل ۱۹ محل جایگذاری رسانه و متن می باشد فقط کافیست تصاویر خود را جایگزین و متون را تغییر دهید و به عنوان یک پروزه سفارشی ارائه دهید. از این پروژه پریمیر می توان برای نمایش خاطرات عروسی، مناسبت های عاشقانه، عکس های خانوادگی استفاده کرد. این پروزه با رزولیشن full Hd و بدون نیاز به پلاگین قابل اجراست.

۰۶- پروژه اسلایدشو شرکتی در پریمیر Big & Bold Corporate

این یک پروژه رایگان اسلایدشو بینظیر و منظم در پریمیر است. برای هرگونه ارائه شرکتی یا پروژه های نمایش پرتفوی عالی قابل استفاده است. تصاویر با ظهور انیمیشن های صاف با انیمیشن های متن ظریف می توانند برای استفاده چند منظوره ارائه شوند. فقط تصاویر و متون خود را تغیید دهید و آنها برای ارائه ی یک پروژه سفارشی آماده کنید. استفاده از این پروژه بسیار آسان است با این حال یک آموزش تصویری جهت راهنمایی شما در فایل قرار گرفته است.

۰۷- دانلود پروژه پریمیر اسلایدشو تاریخی و قدیمی History Slideshow

پروژه آماده تاریخی یک اسلایدشو خیره کننده با طراحی زیبا در Premiere است. این پروژه بخوبی سازمان یافته و شما می توانید با کنترل های موجود، سفارشی سازی کامل را داشته باشید. ۱۲ محل قرارگیری تصویر و ۱۲ لایه متن در این پروژه وجو دارد که می توانید جهت نمایش میتند، اینترنت، شبکه های اجتماعی استفاده کنید. بدون نیاز به پلاگین در پریمیر ۲۰۱۸ به بالا قابل استفاده است.

۰۸- پروژه پریمیر اسلایدشو رایگان دیجیتال Digital Slideshow

اسلایدشو دیجیتال یک پروژه خیره کننده در پریمیر با طراحی تکنولوژیکی، انیمیشن متن است. این الگو شامل ۱۱ متغیرهایی برای تصویر / فیلم، ۱۳ لایه متن قابل ویرایش، ۱ مکان قرارگیری لوگو و ۲ نسخه با پس زمینه های مختلف است. از این پروژه می توان برای معرفی شیک برای ارائه شرکت ها، پخش شرکت ها، تبلیغات، کنفرانس و فیلم های بازاریابی آنلاین استفاده کرد. مخاطبان خود را با این پروژه پریمیر با کیفیت بالا و حرفه ای متحیر کنید.

۹- دانلود رایگان پروژه پریمیر اسلایدشو سینماتیک Cinematic Modern

اسلایدشو مدرن سینمایی یک پروژه با طراحی زیبا با نشت نور شدید، ذرات روان، انیمیشن های متن ساده و جلوه های انتقال مرسوم، مد روز است. این الگو شامل ۱۶ محل جایگذاری عکس یا فیلم و ۱۶ لایه متن قابل ویرایش است. استفاده و ویرایش این پروژه بسیار آسان است. از این پروزه می توان برای نشان دادن مد، ورزش، محصولات، تعطیلات، نمونه کارها، حیوانات وحشی و عکس های طبیعت بهره برد. پلاگین نیاز نیست.

۱۰- پروژه آماده اسلایدشو کریسمس پریمیر Christmas Portrait

اسلایدشو کریسمس یک پروژه نمایش جذاب در پریمیر است که با طراحی زیبا با انیمیشن های متن ساده و جلوه های انتقال صاف طراحی شده است. این الگو شامل ۴۹ متغیر تصویر/فیلم و ۹ لایه متن قابل ویرایش است. روشی شگفت انگیز برای به نمایش گذاری تصاویر به یادماندنی با دوستان، خانواده، خاطرات، مناسبت های خاص، هدایا، غذا و عکس های مد می باشد. مخاطبان خود را با این الگوریتم جادویی و انیمیشن با شکوه پریمیر تحت تأثیر قرار دهید. جهت ایجاد افکت شراره های نوری به پلاگین Trapcode Suite نیاز است.

اگر مایل به یادگیری جامع و گام به گام پریمیر در قالب پروژه های کاربردی و مناسب بازار کار و درآمد هستید، پیشنهاد دارم سری به پکیج آموزش پریمیر از صفر تا صد گرافیستار بزنید و با یادگیری تخصص ویژه، درامد ماهانه میلیویی خوبی بدست بیارید.

۴.۳/۵ - (۳ امتیاز)
ارسال در :
لینک کوتاه :